ASAT HİZMETİ VATANDAŞIN AYAĞINA GÖTÜRDÜ

 

Mustafa dedenin aboneliği evinde yapıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, gerçekleştirdiği yatırımlarla Antalya’nın alt yapı sorunlarını çözerken, abonelerinin de yardımına koşuyor. Akseki ilçesinde yaşayan yaşlı ve engelli 76 yaşındaki Mustafa Ali Bedel’in su abonelik işlemleri evine kadar giden ASAT personeli tarafından gerçekleştirildi.

Akseki’nin Güçlüköy Mahallesi’nde ikamet eden 76 yaşındaki Mustafa Ali Bedel, ASAT Genel Müdürlüğü ilçe şubesini arayarak su aboneliği talebinin olduğunu belirtti. Bedel’in Akseki ilçe merkezine gelemeyecek durumda olması nedeniyle kendisinin başvurusu telefonla alınarak abonelik süreci başlatıldı. Gerekli evraklar ASAT personeli tarafından toparlandı ve büro ortamındaki bütün işlemleri bitirildikten sonra imza aşamasını tamamlamak için görevli bir ekip Mustafa dedenin evine kadar gitti.
BAŞKAN BÖCEK’E TEŞEKKÜR
Evraklarını bizzat evine getiren ASAT çalışanlarının yanında imzalayan Mustafa dedenin abone numarası kendisine teslim edildi. Mustafa Ali Bedel, ayağına gelen hizmetten büyük memnuniyet duyarken ASAT Akseki Şube Müdürlüğü yetkilileri aracılığıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e ve ASAT yetkililerine selamlarını ileterek teşekkür etti.

 

13 Temmuz 2020 Pazartesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi