Önemli Duyuru

 

  • ASAT Genel Müdürlüğü binası, tüm şubeler, ek hizmet alanları, tüm tesisler ve vezneler baştan aşağı düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. İnsanların toplu olarak kullandıkları alanlarla ilgili dezenfekte çalışmasının yanında ek tedbirler konusunda sıkı bir çalışma yürütülmektedir. Günlük yapılan rutin işlemlerin yanında ilave tedbirler alınmaktadır.

 

  • İlave tedbirler kapsamında vatandaşlarımızın virüsle buluşmasını engellemek için fatura ödemeleriniz için veznelerimize ve bankalara bizzat giderek ödemenin yerine Bankaların Web ve Mobil uygulamaları üzerinden İnternet Bankacılığı, ASAT Web ve Mobil uygulaması üzerinden Online Ödemeile Bankalar üzerinden Otomatik Ödemekanalların kullanılması Ülkemizim virüsle mücadelesine önemli katkı sağlayacaktır.

 

  • Kendinizin ve çevrenizdekilerin sağlığını düşünerek, bekleme sürenizin azaltılması, ortamda daha az kişinin birbiri̇ ile temasının sağlanması için "Abone Sözleşme İptali̇" işlemlerinde ofislerimiz yerine "info@asat.gov.tr" internet adresimizden talebiniz ile birlikte banka i̇ban numaralarınızı bildirmeniz durumunda işlemleriniz gerçekleşebilecektir. Ayrıca diğer şikâyet ve talepleriniz için (yeni̇ abone ve abone devir işlemleri̇ hariç) "Alo Asat 185" nolu çağrı merkezimizi̇ kullanmanızı önemle rica ederiz.

 

          Bu Sorunu hep beraber aşacağız.

 

          Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.